DAF – solidne samochody ciężarowe

DAF to holenderska firma, która stanowi w Polsce bardzo popularna i dużą część samochodów ciężarowych. To właśnie w naszym państwie dochodzi do największego eksportu ciężarówek ze strony tego holenderskiego przedstawiciela, którzy docenia partnera jakim jest Polska. W swojej ofercie posiada wiele ciekawych modeli, które są przede wszystkim ekonomiczne i wytrzymałe. Dlatego też polscy przedsiębiorcy bardzo chętnie skłaniają się do zakupu używanych wersji tych samochodów ucinając koszty. Bowiem nowe samochody ciężarowe są tak drogie, że niewiele firm może sobie pozwolić na ich zakup.

 

DAF – samochody ciężarowe od sprawdzonego dealera

GIELDADBK oferuje w swoim sklepie internetowym używane samochody marki DAF dlatego też warto dowiedzieć się trochę informacji o najpopularniejszych rodzajach samochodów tej marki. Dzielą się one na segmenty; Lekkie podwozia LF, wielozadaniowe CF czy też długodystansowe XF. Przedsiębiorcy firmy TSL zależy na jak najlepszej ekonomii jazdy i wytrzymałości, a właśnie te cechy może odczytać od samochodów marki DAF.

-DAF XF Euro 6 – jest bardzo nowoczesną ciężarówką wręcz stworzoną z myślą o pokonywaniu bardzo długich dystansów przy jednoczesnej bezawaryjności. Jest bardzo wytrzymały przez co zakup jego wersji używanych jest bardzo pewnym rozwiązaniem. Skoro został stworzony na takie funkcjonowanie, to z pewnością poradzi sobie w dalszym nabijaniu kilometrów bez większych problemów. Zużycie jego paliwa jak na pokonywanie takich tras jest bardzo niskie co przekłada się na zmniejszenie kosztów jakie ponosi przedsiębiorca.

-DAF CF Euro 6 – wydajny i przede wszystkim komfortowy transport w zasięgu ręki! DAF CF to model, którego kabina prezentuje się niezwykle dobrze, jest wygodna, elegancka i przestronna – sprawia, że staje się marzeniem każdego kierowcy samochodu ciężarowego. Jest przeznaczony przede wszystkim do przewozu sypkich i płynnych towarów – w przypadku takich zleceń warto sięgnąć po ten model.

-DAF LF Euro 6 – Nowoczesny samochód do szybkiej i sprawnej dystrybucji ze względu na swoje cechy charakterystyczne jakimi jest zwrotność, mocny silnik nierobiący sobie niczego z wielokrotnych zapłonów w ciągu dnia czy znakomite właściwości jezdne.

Zobacz: Ciągniki siodłowe DAF – nowe i używane

GIELDADBK – dealer posiadający samochody DAF

GIELDADBK to pewny dealer samochodów marki DAF, który mimo tego, że są tak wytrzymałe i sprawne dodatkowo na własną ręke przeprowadza ich dokładną analizę. Polega ona na sprawdzeniu każdego zakamarka wnętrza przez jego mechaników sprawiając, że ryzyko kupna samochodu ciężarowego z wadą fabryczną jest niezwykle nikłe. Dodatkowo na koniec przeprowadzany jest ostateczny test jakości polegający na przeprowadzeniu jazdy próbnej.