Idealny wieczór panieński?

Organizacja perfekcyjnego wieczoru panieńskiego może stanowić nie lada wyzwanie i być czasem bardziej skomplikowane od samego wesela! Wymyślenie czegoś co zadowoli tyle kobiet w jednym czasie może być trudne, ale… Trudne nie znaczy niemożliwe! Trzeba tylko wziąć pod uwagę kilka ważnych aspektów, a wszystko może się udać. Najczęściej za organizację wieczoru panieńskiego odpowiedzialna jest świadkowa. Z reguły zna ona pannę młodą ,,od podszewki” przez co jest idealną kandydatką na to stanowisko. Utarło się, że wieczory panieńskie mają postać wyjścia do klubu, czy domówek – jest to powszechna i lubiana opcja, lecz nie jedyna! Teraz jest dostępnych wiele różnych atrakcji godnych uwagi, które mogą stanowić duży element niespodzianki i zaskoczenia.

 

Czy można przedobrzyć?

Niestety tak. Organizacja wieczoru panieńskiego powinna być przemyślana biorąc pod uwagę w szczególności charakter i zainteresowania panny młodej, która przecież jest bohaterką tego wieczoru. Jej osobowość może grać kluczową rolę, bowiem bardziej spokojna panna młoda może nie być w pełni usatysfakcjonowana z imprezy w klubie przy głośnej muzyce – jednak działa to w obie strony. Osoba bardziej rozrywkowa też nie będzie zachwycona z domówki przy grach planszowych. Jednak warto jest wychodzić poza schematy i szukać czegoś nowego. Do pomysłów z których można skorzystać z pewnością należą takie opcje jak bardziej szalone skoki na bungee, spadochronie czy wynajęcie striptizera. Jednak warto również stawiać na klasykę, bowiem z mody nadal nie wychodzą imprezy plenerowe(choć ryzykowne bo często uzależnione od warunków atmosferycznych), wizyty do SPA, imprezy przebierane czy przejażdżki po mieście z szampanem i limuzyną.

 

Panna młoda na pierwszym miejscu

Oprócz ciekawej organizacji miejsca na wieczór panieński również warto pamiętać o głównej osobie, która bierze w niej udział. Dobrze zorganizować coś specjalnie dla niej. Przykładem będzie zakup ciekawych akcesoriów dostępnych w wielu sklepach – szarfy, korony, czy mrugające dodatki mogą wyróżnić pannę młodą z tłumu sprawiając, że poczuje się bardzo wyjątkowa. Nie zaszkodzi też wybrać jej jakiś ciekawy prezent, który upamiętni ten wieczór jak na przykład podwiązki, biżuterie czy nawet specjalne seksowne bielizny – wszystko zależy od charakteru panny młodej, który przecież przyjaciółki na czele z świadkową na pewno dobrze znają.

Rzeczą o której wiele osób zapomina jest dobrze dobrana lista gości – pamiętajmy aby skonsultować ją z panną młodą.