eleganckie zaproszenia ślubne

Jak wybrać eleganckie zaproszenia ślubne? Propozycje wzorów

Zaproszenie ślubne powiadamia o zbliżającej się dacie zawarcia związku małżeńskiego. Tradycją jest przekazywanie zaproszeń tym osobom, które zaproszone są na tę niezwykłą uroczystość. Zatem, jakie zaproszenia warto wybrać?

Eleganckie zaproszenia na ślub

Najczęściej narzeczeni decydują się na eleganckie zaproszenia ślubne, które podkreślają dostojność dnia zaślubin. Do wyboru jest pełna gama interesujących propozycji, dlatego para może zdecydować się na takie druki, które będą idealnie pasowały na jej ślub.

Popularne wzory eleganckich zaproszeń na ślub:

– zaproszenia ślubne z błyszczącymi detalami w kolorze złotym i srebrnym

– zaproszenia ślubne drukowane na metalicznych papierach

– zaproszenia ślubne z dekoracyjnymi kokardkami ze wstążki

– zaproszenia ślubne z ażurowymi wzorami wycinanymi laserowo

– zaproszenia z delikatnymi wzorami kwiatowymi

Powyższe rodzaje zaproszeń mogą być także wykonane w różnych kolorach. Najczęściej przyszli małżonkowie decydują się na zaproszenia w stonowanych kolorach, na przykład w tradycyjnej bieli, kolorze szampańskiego beżu, złota, srebra. Popularne są też zaproszenia z eleganckimi detalami w kolorze bordowym, granatowym, brązowym, niebieskim.

Firmy zajmujące się drukiem zaproszeń mogą zatem indywidualnie dopasować je do potrzeb swoich klientów!

Zaproszenia ślubne z personalizacją danych

Kiedyś zaproszenia ślubne wypisywano ręcznie. Teraz nie jest to już konieczne, ponieważ przy ich zamawianiu możemy zdecydować się na usługę personalizacji. Co to jest?

Personalizacja zaproszenia ślubnego to wydrukowanie na nim danych zaproszonych osób. Wówczas przyszli małżonkowie nie muszą już wypisywać każdego zaproszenia oddzielnie – otrzymują od razu gotowe druki do wręczenia swoim gościom. Aby zamówić personalizację, należy tylko dostarczyć listę gości do firmy wykonującej wydruki zaproszeń.

Podsumowując, dzięki wielu wariantom wzorów zaproszeń na ślub, wybór tych najbardziej eleganckich nie powinien być żadnym problemem. Z ciekawymi propozycjami można zapoznać się już teraz online – zaproszenia można zamówić dzisiaj wygodnie i szybko przez internet!