Moda na doczepiane włosy

Moda na doczepiane włosy trwa od kilkudziesięciu lat. Gwiazdy filmowe, artyści, celebryci co chwilę zmieniają fryzury dzięki takim sposobom. Doczepiane włosy są obecnie tak dobrze wykonane, że wyglądają i preznetują się jak naturalne, nasze włosy. Gdzie powinno się je kupować oraz jaka metoda jest najlepsza do ich założenia?

Włosy doczepiane tylko u stylisty

Chcąc uzyskać długie, piękne, lśniące włosy, wiele pań odwiedza sprawdzone salony fryzjerskie, które posiadają w swojej ofercie taką usługę. W takich miejscach pracują często styliści, którzy są fachowo przygotowani do przedłużania włosów różnymi metodami. To oni bowiem zaproponują klientom najlepsze metody do ich włosów oraz wskażą, jak później o takie włosy dbać oraz kiedy należałoby odświeżyć/wymienić je.

Zobacz również: https://cameron-hair.pl/

Metody

W Polsce salony preferują kilka sprawdzonych metod przedłużania włosów. Są to między innymi: metoda kanapkowa, metoda na mikroringi, metoda kreatynowa czy metoda na ultradźwięki. Najbardziej popularne w ostatnim czasie są metody na ringi oraz metody keratynowe. Polegają one na przyczepieniu niewielkiego pasma włosów doczepianych do naszych, naturalnych włosów albo za pomocą niewielkich pierścieni (ringów), albo za pomocą zgrzewarki, która tworzy keratynowy “sopelek”, który przyczepia jedno pasmo do drugiego.

Ceny

W zależności od metody, cena za przedłużanie włosów waha się od około 300 zł do nawet 2000 zł. Cena w ostateczności zależy od tego jakie włosy się wybierze (naturalne, czy syntetyczne), jaką długość, jaka metoda będzie najodpowiedniejsza oraz od jakiego producenta pochodzi asortyment. Wiele renomowanych marek tworzy już naprawdę dobre jakościowo włosy, które nie tylko są podatne na wszelkie stylizacje, ale także które ciężko odróżnić od tych naturalnych. Warto takich szukać szczególnie wtedy, gdy chce się samodzielnie wykonać doczepianie włosów za pomocą metody clip in we własnym domu. Takie włosy będą wyglądać i prezentować się w każdej fryzurze naprawdę dobrze.

Włosy doczepiane sprawiają, że panie czują się bardziej atrakcyjne i pewniejsze siebie. Wiele kobiet dzięki nim znów odzyskało wiarę w siebie.