Skóra bydlęca – CraftPoint

Naturalne materiały w procesie tworzenia produktów galanterii skórzanej są niezwykle ważne. To w większości one decydują o tym, że dany wyrób jest wysokiej jakości przedmiotem. Kaletnictwo to dziedzina rzemiosła, w której wszystko opiera się o ręczną robotę i jakość produktów – tak więc niedopuszczalne jest tutaj stosowanie chińskich podróbek skórnych lub innych materiałów szemranego pochodzenia. Dobra, naturalna skóra bydlęca jest jednym z najbardziej docenianych i uniwersalnych materiałów, jakie można zdobyć. Sklep kaletniczy Craftpoint oferuje ją w najróżniejszych opcjach – różnice w grubościach wynikają z dostosowania jak największego komfortu dla użytkownika.

 

Dzięki temu będzie on mógł wybrać grubość skóry, która będzie dopasowana do jego zaplanowanego projektu w jak najlepszy sposób. To pełen profesjonalizm i zaufanie w jednym.

Skóra może być również specjalnie przygotowana na potrzeby klienta i być ucięta na dowolnej szerokości pasy. Bardzo wygodna opcja dzięki której klienci nie będą musieli od razu kupować ,,palety” skóry, lecz kawałki dostosowane do swoich potrzeb.

 

Sprawdź: skóra bydlęca – CraftPoint

 

Charakterystyka skóry bydlęcej Craftpoint

Najważniejszą zaletą skóry bydlęcej dostępnej na sklepie internetowym Craftpoint jest jej metoda garbowania. To roślinne metody, które pozostawiają naturalny zapach na skórze nie niszcząc jej powierzchni. Inne, chemiczne garbowania bywają o wiele mniej skuteczne, ale i ryzykowniejsze – mogą zostawiać opiłki metali, na które niektórzy ludzie mają uczulenia.

 

Z takiej skóry bydlęcej można wyprodukować najróżniejsze elementy galanterii skórzanej. Kaletnicy z powodzeniem szyją nie tylko portfele czy paski, ale również kabury, pochwy, torebki czy nawet worki skórzane – wszystko, co tylko wymyślą.

 

 

Podsumowanie

W Craftpoint ma się pewność co do jakości powyższych skór. Zaufanie to podstawa – twórcy sami je sprawdzają gdyż również pasjonują się kaletnictwem. Tworzą dzięki nim ciekawe i wytrzymałe projekty więc gwarancja jakości jest najwyższa z możliwych.